איך למנוע ריחות בארון נעליים?

ארון נעליים

ארונות נעליים הפכו שכיחים במיוחד בשנים האחרונות ומצויים כיום כמעט בכל בית בישראל. ארונו אלה מיועדים לאחסון נעליים ועל כן בנויים בצורה יעילה המאפשרת לאחסן כמות גדולה של זוגות נעליים במקום יחסית קטן. אך ישנה בעיה אחת ממנה רבים חוששים, הריח הרע שיצטבר בארון זה לנוכח כל זוגות הנעליים שבו. לכן חשוב שתכירו את הדרך הפשוטה ביותר למנוע ריחות לא נעימים בארון הנעליים ולהבטיח ארון יעיל במיוחד ללא חסרונות של אטימות וריחות לא נעימים.

אוורור הנעליים טרם הכנסתם לארון – כך תצליחו לשמור על ריח נעים בארון הנעליים

כל שעליכם לעשות על מנת להבטיח אקון נעליים נטול ריחות הוא לאוורר. אוורור זה לא חייב לבוא לידי ביטוי בהשארת דלתות הארון פתוחות אלא גם באוורור הנעליים לאחר לבישתם. במישה ותורידו נעליים שנלבשו שעות ארוכות ומיד תכניסו אותם לארון הנעליים שלכם ותסגרו אותו, קיים סיכוי סביר שאכן יווצר ריח לא נעים בארון. על מנת להצליח למנוע זאת, חשוב לאוורר מעט את הנעליים לפני שאתם מכניסים אותם לארון. אוורור זה של לא יותר ממספר דקות יאפשר לכם לשמור על ריח נעים בארון הנעליים שלכם.

הקפידו להשאיר את דלתות הארון פתוחות מידי פעם 

אפשרות נוספת היא כמובן להשאיר את דלתות הארון פתוחות מידי פעם במטרה ליצור אוורור כללי של כלל זוגות הנעליים הנמצאות בארון. אוורו זה יביא לידי התמודדות יעילה במיוחד עם כל ריחות הנעליים ויבטיחו ארון נעליים נטול ריחות לא נעימים. אפשרות נוספת היא להניח ריחן בפנים ארון נעליים במטרה לאפשר הפצת ריח נעים. כמובן שאפשרות זו אינה מאפשרת לכם לדלג על שלב האיוורור אך ללא ספק תספק לארון הנעליים שלכם ריח טוב במיוחד.

המידע באדיבות רהיטי דמיר

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

דירות למכירה בחיפה

דירות למכירה בחיפה

חיפה היא אחת הערים היפות בישראל ורוב תושביה מעוניינים להמשיך לגור בה גם כשהם מתחתנים או מרחיבים את המשפחה והם מחפשים דירה בסמיכות למקום המגורים

קרא עוד »