הדברה

הדברה

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של הדברה, היות ויש צורך להתאים את סוג ההדברה הנחוץ למין של המזיק. למשל, הדברה שתתאים למקקים, לא תעזור במקרה של פרעושים, נמלים או חרקים אחרים. אם בעבר היה נהוג להציף את הבית בחומרי הדברה רעילים ועוצמתיים, הרי שהיום מדובר בעיקר בהדברה ירוקה. מדובר על הדברה אשר נחשבת לידידותית יותר לסביבה, היות והיא מתמקדת בביולוגיה של המזיק ובכך נחשבת לממוקדת מטרה. מסיבות אלו, השיטה משתמשת בפחות רעלים ולכן נחשבת לבטוחה ומומלצת יותר לשימוש. אך על מנת לאפשר את יעילות השיטה, יש צורך להקשיב להנחיות של המדביר ולעצות שהוא מספק. ללא שמירה על ניקיון האזור והקפדה על הנחיות המדביר, המזיק עלול לחזור במהרה.

הדברה – מי זקוק לכך ומדוע?

רוב האנשים היום חיים בעיר, מנהלים אורח חיים מודרני וכלל לא זוכרים כי הם שייכים לטבע. אך הטבע מקיף אותנו מכל כיוון, הוא נכנס אלינו מהחלונות והחריצים בקירות. רוב האנשים מאוד מופתעים לראות עכבר שמשוטט אצלם בבית, או פרעושים אשר מקפצים על הבלטות של הרצפה. אך למעשה, החרקים והמכרסמים השונים חיים לצד המין האנושי, הם זוחלים בין חריצי הקיר ומתעופפים פנימה כשהחלון פתוח. המזיקים השונים מחפשים אחר מזון ומכסה ולכן הם נוטים לפלוש לבתים. במקרים מסוג זה, יש צורך להזמין למקום חברת הדברה מורשית ומקצועית כמו חברת הדברה כדיר המדביר, על מנת לזהות את המין הפולש ולהיפטר ממנו אחת ולתמיד. חשוב רק לוודא כי מדובר על מדביר בעל וותק וניסיון בתחום, המלצות חיוביות מלקוחות קודמים וכמובן תעודת אחריות. חשוב לתאם מראש עם המדביר את כל הפרוצדורות שיש לבצע לפני ההדברה, היות ולפעמים יש צורך לשאוב את הספות והשטיחים או לחילופין, לכסות את כלי האוכל והצלחות למשל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

ריסוס לבית

ריסוס לבית – מה הכי מתאים

בשל עליית הביקוש בשנים האחרונות לשירות ריסוס לבית עבור ריסוסים שונים נגד חרקים, מזיקים, מכרסמים או מעופפים, כיום יש לא מעט סוגים שונים של הדברות.

קרא עוד »