עובדות שלא ידעתם על ניקוי אמבטיה

ניקוי אמבטיה

האמבטיה היא אחד האביזרים בבית שדורש יחסית די הרבה תחזוקה. חדר האמבטיה סובל מהרבה לחות ולעיתים אף ממשקעים של מים וסבון. הצורך לתחזק את האמבטיה הוא צורך חשוב ביותר. ללא תחזוקה שוטפת, האמבטיה לא תהיה נעימה ומזמינה.

אנחנו כאן על מנת לדון ולדבר בנושא של ניקו אמבטיה וללמוד איך וכיצד אפשר לעשות את זה בצורה הכי טובה.

אמבטיה בלי עובש

יש משהו שפוגע מאוד ברבים מחדרי האמבטיה. זה פוגע בקירות החדר, זה פוגע בתקרה של החדר, זה פוגע באמבטיה עצמה וזה גם מצליח להתפשט על מוצרים שונים הנמצאים בחדר האמבטיה. אנחנו תכוונים לעובש. חדר האמבטיה חשוף לשעות ארוכות של לחות ושל רטיבות. אם אין אוורור מתמיד ומשמעותי, הרי שמהר מאוד ייווצר עובש בכל מקום בחדר האמבטיה.

על מנת שזה לא יקרה, אפשר בהחלט לעשות מעשה.

בעיקרון, הדרך להתגבר על עובש או לכתחילה למנוע אותו היא באמצעות אוורור מתמיד של חדר האמבטיה. ככל שבחדר האמבטיה יהיו חלונות גדולים יותר והם כמובן גם יהיו פתוחים לרווחה למשך זמן ארוך יותר, הרי שהאוויר הפתוח שיזרום פנימה ימנע את היווצרות העובש. אין ספק כי מדובר בנקודה חשובה שיש לתת עליה את הדעת ולשים לב כי אכן חדר האמבטיה לא יהיה חשוף לעובש. כי עובש מעבר להיותו חסר אסתטיקה באופן מובהק, הרי שהוא ג מאוד לא בריא לנשימה ואם יש בין בני הבית אנשים או ילדים הרגישים לכך או שיש להם בעיות במערכת הנשימה, הרי שהעובש עלול לפגוע בהם.

ניקיון בחומרים המתאימים

חשוב לשים לב ולדעת כי לכל סוג של לכלוך כמו גם לכל חלק בחדר האמבטיה יש את חומרי הניקוי המתאימים. אם שמים לב ומתאימים כל מוצר לסוג הלכלוך כמו גם לחלק הספציפי של האמבטיה, הרי שחדר האמבטיה יהיה תמיד נעים לעין, מטופח, מרשים, נקי ומזמין.

אם תקפידו על ניקיון יומיומי של חדר האמבטיה בייחוד לאחר שימוש בחדר, לא תמצאו את עצמכם עומדים בפני לכלוך והזנחה שכבר לא ממש תצליחו להתגבר עליו בקלות.

קראו גם: ארונות אמבטיה מעוצבים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים

אין שום ספק כי אחת לתקופה יש צורך לבצע שיפוץ כללי בדירה. בדרך כלל, מדובר על שיפוץ הכולל החלפה של הכלים הסניטריים בחדר האמבטיה והשירותים,

קרא עוד »
מחזור פסולת אלקטרונית

חשיבות מחזור פסולת אלקטרונית

הימצאותה של הפסולת האלקטרונית באדמה יוצרת זיהום משמעותי ביותר ולכן מנתבים את מירב פריטי האלקטרוניקה לטובת מחזור כדי למנוע את הזיהומים הללו, הכירו מגוון פתרונות

קרא עוד »